Кандидаты в президенты начали какие-то ненужные батлы, превращая избирательную гонку на шоу, считает артист.
 
Музыкант, общественный деятель Святослав Вакарчук записал видеообращение, в котором призвал граждан Украины требовать от кандидатов в президенты Петра Порошенко и Владимира Зеленского "содержания, а не формы" при проведении президентской кампании.
 
 
Лидер группы Океан Эльзы записал видеообращение, которое обнародовал на своей странице в Facebook вечером 5 апреля, в котором заявил, что по форме подачи кандидатов не видно главного – содержания.
 
Вакарчук подчеркнул, что "все говорят о выборах президента Украины", но акцент обсуждения смещен в сторону технического проведения дебатов и сдачи анализов.
 
"Будут дебаты или не будут. Они состоятся. Кто их будет модерировать. Кто, какие анализы при этом должен сдавать. Разве это те вещи, которые действительно позволят нам сделать осознанный выбор?" – спросил музыкант.
 
 
По его словам, "так происходит на протяжении всей президентской кампании содержание подменяется формой. Идет постоянное соревнование цветов и слоганов. Пафос против юмора. Билборды против Инстаграма. Молебен против сериала".
 
Вакарчук заявил, что он, как избиратель, хотел бы знать ответ на вопрос, как тот или иной кандидат в президенты собирается внедрять в Украине верховенство права, реформировать судебную систему, возвращать домой военнопленных и политзаключенных, а также аннексированный Крым и неподконтрольные территории Донбасса.
 
"Дорогие избиратели, не дайте подменить смысл – формой. Требуйте у кандидатов в президенты конкретные ответы на вопрос, какой они видят Украину через 5 лет? И каковы конкретные пути реализации этого видения. Содержание важнее, чем форма", – подчеркнул артист.

ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:

Леся Гуляс Святославе, Ви занадто гарної думки про наш народ. Зміст потрібен небагатьом, більшості ж подавай зрєліща... от серіального героя готові в президенти обрати... сумно.
 
 
Anna Murashko ждём обращения от Павла Зиброва. очень интересно ещё и его мнение услышать.
 
Artem Trumpet Ну, один из них точно скажет: "Армия, Мова, Томос" На этом его экономический курс развития закончен. 
 
Андрей Новиков Що нового ви хочете почути від пороха? Всі вже знають що він скаже. За 5 років наслухались. І більше чути не хочуть. І думати теж. Його 10% максимум без админресурсу. Це всі знають. Навіть якщо Зе щось і ляпне, то це погоди не зробить. Бо голосують проти Порі а не за ЗЕ
 
 
Виктор Иванов Какая страна, такие и выборы ((( домайданились до ручки((
 
Людмила Ищенко Відкладіть собі 4173 грн. - на 31 календарний день. І впродовж цього строку користуйтеся суспільним транспортом, сплатіть комуналку, мобільний, харчуйтеся, купіть собі засоби власної гігієни, купіть книжку або сходіть у кіно ( бо духовно треба розвиватися), відвідайте сімейного лікаря, здайте, аналізи, завітайте до аптеки... Проживіть місяць на ці кошти? У нашій країні, де люди відпахали все життя пенсії у старців яким за 80 років менше 100 долларів... Про перспективи молоді... вивчитись, влаштуватись на роботу, придбати квартиру... завести сім’ю і забезпечити добробут... скільки повинна молодь на це все заробляти? А ще війна, земля повниться могилами, а «пости» про потреби армії... Але до вас не доходить, як і до влади чим живуть люди, що їм болить... Лікуйтеся у наших державних лікарнях, їздіть на автівках вітчизняного виробника, одягайтесь тут і тільки з “маркуванням зроблено в Україні», відпочивайте виключно на Україні і музичний інвентар теж змініть на український....ви ж патріот! А ще помандруйте селами... ви ж романтик... є таке село Коврай, де є літературний музей Г.С.Сковороди... Траса Київ-Черкаси у Софіївці повернете на Гельмязів, а там мимо сміттєзвалища у музей... У сусідньому селі Рецюківщина - завітайте до школи... поцікавтесь скільки там учнів? І що турбує людей на місцях? Бо це теж наша Україна... Людина -це як дерево, яке посадивши, треба, доглядати, оберігати, ростити, захищати, створювати всі умови для розвитку, знищити всіх шкідників, а тільки потім чекати, коли заплодоносить....а ви все хочете з нашим Гарантом у «неприродній спосіб»... який зміст? яка форма? Життя людини- понад усе, не існування, а життя..
 
Евгений Гордиевский Порошенко - чемпион по пиздежу
 
 
Вадим Базь Святославе, як пересічний житель України щиро поділюся з Вами тим, як Ви на даний час сприймаєтеся. Після Ваших індиферентних і завуальованих суджень, що стосуються різних аспектів виборчої кампанії, до Вас люди вже не дослухаються. Ви вимагаєте змісту, а самі змістовні і конкретні позиції висловити не взмозі. Називайте речі своїми іменами! За це люди будуть Вам вдячні.
 
Андрей Гармаш Иди лучше пей. Мне тебе не по приколу слушать.
 
Катерина Безменнікова Шановний Святославе, при всій повазі до Вашого таланту та розуму, для того, аби зараз шось вимагати і "розглагольствувать", треба було власним прикладом показати, як має чинити справжній кандидат. Треба було брати і йти на вибори, дати народові можливість обрати (думаю, що так реально могло бути) єдиного і найдостойнішого ще у першому турі. А після бою руками не машуть. Тому, нумо краще писати нових пісень, а ми їх будемо з радістю слухати. Бо шось Вас забагато в темі "про політику" стало... та вже запізно. п.с. дуже Вас любимо!
 
 
Иван Серпокрыл Заткнись картавый, как ты уже заипал, лучше бы пел молча
 
Andriy Kalnyshevsky Харош вдавати з себе ту мавпу з анекдоту - "До вумних чи до красівих". Вибір простий як двері Порошенко чи Зеленський. Тому або кажи кого підтримуєш або йди лісом... совість нації, мля...
 
Svetlana Rak А чому ж Ви 5 років мовчали? Чому не задавали ніяких питань щодо реалізації обіцянок нині поки щє діючому "гаранту": де ж його припинення АТО за години, всі пам'ятають як голосно він говорив: "обіцяю!". Жодна з його обіцянок не була виконана ЖОДНА!!! Знову слухати, як він лапші навішає? Який сенс? Зблизився з Європою? Якщо люди хоч трішки слідкують за економікою - то знають, що у нас збільшився товарооборот з Росією, хоч він на кожному кроці кричить Агресор. Але совість дозволяє вести там бізнес, будувати фабрики. Набив свої кармани, а людям забезпечив мільярдні борги. От Вам і обіцянки, наслухалися вже...
 
 
Инна Петруненко Про що річ? Голосувати за мародера? Є вибір? Зеленський це надія , більше варіантів немає! І Ви це маєте знати, якщо патріот своєї країни!
 
Stanislav Gryshyn Слава , в вас була можливість балотуватись і брати на себе відповідальність за управління державою . Замість цього ви вже не перший раз щось бубоните в кутку , непрямо топите за Петра , критикуючи Зе. 
Ідіть співайте .
 
 
Грищенко Василий А где ты был все 5 лет, и его не спросил у действующего президента, почему война на Донбассе идёт дольше отечественнй, почему не задаёшь эти вопросы действующей власти. За это время уже просрали и армию, и экономику, и людей которые вынуждены ехать за бугор, да кароче пездун.... Не пойду больше на твои концерты))
 
Aleksandr Yakubenko Слава, Ви не конструктивна людина, але гарний співак. Вам часом краще вже мовчати ніж говорити, у Вас був шанс реалізовуватись, як політик, але Ви здулись. Зеленський на цьому етапі більше вже зробив для країни ніж Ви за всі роки Вашої публічності. Не ведіть себе, як ТЮФЯК. Вже потрібно ставати справжнім чоловіком!
 
Вадим Матвиенко Вячеслав, Ваше творчество заслуживает внимания, но гражданская позиция противоречит здравому смыслу. Никто не идеализирует Зеленского (мое окружение, например), но позволить нечести, мародеру, вору, повинному в гибели мирных граждан, детей, молодых ребят, бойцов, прийти на второй срок, — это путь к нравственному саморазрушению. Хотя...Мне известно, что многие работники бюджетной сферы, противники взлома системы, даже преподаватели с научными степенями (проводили маленький опрос), считают парашу меньшим злом. Вот Вам картина маслом. Даже весьма образованные граждане Украины не изучают, не рассматривают детально биографии кандидатов, их моральный облик, политический путь, и наконец, профессионализм и эффективность как кризис менеджера, верховного главнокомандующего, гаранта конституции. Это одна из причин. Поэтому бюджетники, всегда были и будут заложниками системы, так и не научившись отличать меньшее зло от большего.
 
 
Наталья Верещака Я даже на выступление ваше не пошла!!! В Херсоне!!! Вы ослепли пане Вакарчук?а Кузма, бы вам ответил бы по догму!как вы не понимаете,мы не за Зеленского, мы против войны, бедности!!! Зла и порошенко!!!и коррупции в которой страна по самое горло!!!
 
Yuriy Stakhniak Славко, як завжди сказав як воду пернув. Будь мужиком, зміст важливіший ніж форма. Скажи щось конкретне, а не загальні фрази.
 
Евгений Варшавский Я не понимаю... Если Ты такой умный, конкретный и энергичный, так какого чёрта сам не стал кандидатом в Президенты? На самом деле многие люди прекрасно читают все эти мессенджи между строк, где отчётливо и просматривается Твоя истинная позиция. И она к сожалению обоснованно проигрышная. Зря Ты в это ввязался.
 
 
Ирина Степанова Результат работы Порошенка за пять лет есть, и все люди его ощутили. А результаты работы Зеленского мы увидим через пять лет. А Вакарчуку все скучно...лучше бы пел)))
 
Андрей Зуенко Таке відчуття, що Ви Святослав ці 5 років президенства Пррошенко були десь далеко, але не тут в Україні. Про який зміст і форму можно вимагати у Порогенка, він показав все! Суди так реформували, що туди потрапили судді майдану і друзі які валова і Януковича. Війна для нього і його Свинарчуків це мати рідна, він найбагатший Європейський президент в найбіднішій країні Європи, і Ви кажете за зміст і форму? Отямитеся!!!
 
Андрей Кухта Святослав, з усією повагою, але ви нічим не відрізняєтеся від Зеленського. Можливо так і має бути, можливо ви його підтримуєте, я не знаю... А можливо Порошенка підтримуєте, я теж не знаю...
Ви, так само як Зеленський, хочете всидіти на двох стільцях! Про все і ні про що! І вашим і нашим! Ніякої конкретики. Зеленський зрозуміло, він боїться якоюсь чіткою позицією відколоти від себе шмат електорату, тому має бути не зрозумілим для усіх, люди самі, в своїй уяві, домалють те, що вони хочуть від нього почути. А ви, Святославе, чого боїтеся?

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: В Херсоне выступил Святослав Вакарчук с оркестром. Фото+видео