Просто сюрреалізм якийсь - на окупованій Херсонщині яскраво сяє сонце, зеленіє трава, квітнуть першоцвіти, а колаборанти роздають дітям... новорічні солодкі подарунки. Днями їх, наприклад, видавали у Костогризівському «територіальному управлінні» Каховського «муніципального округу». При отриманні батьки ще і мусили висловити «величезні слова подяки голові муніципального округу філіпчуку П.І. за турботу і радість, доставлену дітям».
Тим часом у Новотроїцькому «депутат» Херсонської «обласної думи» ольга осіпенко вручила подарунок, який діти загадали ще під час новорічної акції «Елка желаний».
 
Роздають коробки з несмачними російськими цукерками лише багатодітним сім’ям «округу». «Ми знаємо, що діти дуже люблять солодощі, тому так радіють цьому весняному сюрпризу», - написав у своєму телеграм-каналі гауляйтер філіпчук. Аби отримати «весняний сюрприз» з написом «С Новым годом!», треба надати паспорти батьків, свідоцтва про народження дітей і документ, який підтверджує пільгову категорію.Тим часом у Новотроїцькому «депутат» Херсонської «обласної думи» ольга осіпенко вручила подарунок, який діти загадали ще під час новорічної акції «Елка желаний».«Краще пізно, ніж ніколи», - написала фейкова депутатка у Телеграм і подарувала дітям приладдя для малювання.
Богдан СТРАЖАК