Вже більше ста років торгова марка насіння "DEKALB" є надійним постачальником для сільськогосподарських підприємств, які працюють на Європейському ринку. До цього дня, компанія продовжує розвиватися, удосконалювати концепцію своєї діяльності,  впроваджувати інновації та  ділитися результатами досліджень. Вже не рідкість ні нові пакети, ні нові веб-сайти, а вже тим більше поліпшені он-лайн сервіси для клієнтів. 
 
За словами менеджера з продажу на європейському ринку, інвестиції в нові інструменти маркетингу і комунікації підкреслюють прихильність до надання допомоги фермерам в реалізації широкого спектру рішень для кращого збору врожаю з меншою кількістю втрат.
 
 
 
Як і в багатьох процесах і проектах у агровиробництві, успіх вирощування будь-яких культур полягає в інвестиціях y генетичний матеріал кращої якості та в увазі до деталей, у дотриманні технологічних вимог до агрономії та маркетингу культури. Сьогодні виробники стикаються з проблемами з усіх боків. Більш ніж будь-коли вони мають досягати більшого за менших витрат, оскільки, в умовах волатильних цін на сировину та зростання вартості енергоресурсів, вони  прагнуть співпрацювати з прибутковими контрагентами. Використання гібридів «DEKALB», спеціально підібраних до кожної конкретної ситуації,  дозволяють найкращим чином оптимізувати витрати, забезпечити високу врожайність і стабільну продуктивність що безперечно значно покращує фінансові результати.
 
Співпрацюючи з «DEKALB», українське представництво світового гіганта «Монсанто» стрімко розвиває різні проекти в галузі сільського господарства. Що саме слугувало стимулом? По-перше, інновації в області селекції відкривають нові можливості, а саме розвиток якісного насіннєвого матеріалу. А по-друге, нові гібриди, розроблені селекціонерами, дозволяють досягти задоволення потреб світового ринку. Наприклад, в країнах з холодною зимою, аграрії потребують морозостійкий насіннєвий матеріал, тим часом як для зон з підвищеною вологістю головною вимогою є  стійкість до ураження грибковими захворюваннями, тому що  підвищена волога стимулює розвиток цих патогенів  рослин. Ось чому, дослідження і розвиток в області селекції є основною метою компанії, задля якої щорічно провадяться значні інвестиції. Сьогодні, інтелектуальна спадщина компанії «DEKALB» та її партнерів включає більш ніж 250 випробувань в області гібридизації насіння, що проводились в більш ніж ста різних місцях, а також понад півмільйона досліджених ділянок по всьому світу. 
 
 
«Монсанто» прагне надати широкий спектр рішень для глобальної проблеми нестачі продуктів харчування в умовах постійно зростаючої кількості населення. Вони виробляють насіння фруктів, овочів і основних культур, таких як кукурудза, соєві боби і бавовна, які дозволяють фермерам зібрати максимум врожаю при мінімальному використанні важливих природних та агрохімічних ресурсів. Так само, команда дослідників працює над пошуком стійких рішень для покращення родючості ґрунтів, допомоги фермерам щодо удосконалення практики ведення сільського господарства і збереження природних ресурсів, а також забезпечення захисту рослин від шкідників і хвороб завдяки широкому асортименту продуктів, що дозволяють  мінімізувати збитки. Завдяки програмам і тісній співпраці з фермерами, дослідниками, некомерційними організаціями, університетами та іншими організаціями, «Монсанто» робить все можливе, щоб сприяти вирішенню деяких з найбільш глобальних проблем в світі.
 
Нагадаємо, що український комерційний каталог  гібридів кукурудзи за допомогою досліджень «DEKALB» поповнився  аж на 35 гібридів, що різняться періодом дозрівання та технологіями вирощування. Також окрім селекції, фахівці займаються дослідженнями в області технологічних рішень для вирощування кукурудзи та ріпаку. Однією з найбільших проблем фермерів є фактор, на який вони мають  найменший вплив, а саме погода. Хоча контролювати погоду неможливо, за допомогою гібридів можна досягти максимального потенціалу врожайності, що дозволяє керувати ризиками, які пов'язані з посухою або заморозками. Все це дає можливість знизити потенційну втрату врожаю за певних погодних умов, як це спостерігалось при проведенні внутрішньогосподарських випробуваннях по всій території України.
 
 
 
Завдяки численним дослідам став відомий той факт, що коріння, зарите глибоко в землю є найбільш стійким. Ось чому, селекціонери розробили гібриди, які забезпечують чудову глибину залягання кореня і завдяки цьому максимізують потенціал врожайності. Інновації «DEKALB» включає в себе нове мислення і переваги, перевірені часом - сезон за сезоном.
 
Крім продукції гібридів, різних аналізів і наукової діяльності, «DEKALB» так само надає широкий спектр ліцензійних додатків, програмного забезпечення, які можна встановити на телефон, планшет або комп'ютер. Вони зможуть підказати фермерам, як вчинити при тих чи інших погодних умовах,  повідомлять найбільш оптимальний час для посіву, обробки добривами, поливу, а також збору врожаю. Таким чином, вирощування гібридів бренду «DEKALB» у поєднанні з новітніми цифровими рішеннями і технологічними напрямками дозволить значно  підвищити урожайність та збільшити прибуток.
 
Періодично організовуються тренінги місцевого або міжнародного рівня, що дозволяють аграріям познайомитись між собою, поділитися досвідом, ознайомитись з новинками, а  також прослухати курс по технології вирощування гібридів. В Україні, як і в усій Європі існує низка випробувальних платформ, які готові надати рішення відповідно до найгостріших потреб фермерів  з усього світу.