Стало відомо, що нещодавно головуючу посаду в Новій Каховці від росіян отримав багаторазовий чемпіон і призер чемпіонату України, майстер спорту СРСР, Сергій Васильович Коровайко. Про це повідомляє кореспондент NovaKahovka.City.
Як можна здогадатися, Коровайко став головою Дитячої спортивної юнацької школи "Таврія". Власне, він працював там і раніше, очолював тенісну секцію, тренував спортсменів. А п'ять років тому до свого 60-річчя тренер навіть отримав привітання від мера Нової Каховки Володимира Коваленка. Відтак, здавалося б, Сергій Васильович мав би дбати про свій імідж. Але він перейшов на бік окупантів.
 
ДСЮШ "Таврія" була переоформлена за російським законодавством у грудні 2022 року, 28 числа. А очільником її записано саме Коровайка. Засновником вказана Херсонщина як "суб'єкт Російської Федерації".
 
 
Цікавим є й те, що адреса, зазначена в російських реєстрах, відрізняється від реальної, зазначеною в українських:
"Государственное бюджетное учреждение детско-юношеская спортивная школа "Таврия" Новокаховского городского округа военно-гражданской администрации, 274900, г. Новая Каховка, Уютная ул., д. 8".
У реальності ДСЮШ "Таврія" зареєстровано ще у 2003 році на Дніпровському проспекті. Уповноваженою особою закладу є не Коровайко, а Носаньова Ольга Василівна. Коровайко ж у мирні часи очолював ГО Новокаховський спортивний клуб „Теніс для всіх“.
 
Діяльність російського закладу можна вважати фіктивною, адже навряд чи наразі хтось має бажання там займатися спортом. Так було у школах: окупанти не відкрили жодної, а вчителів-колаборантів перевели на "дистанційку".
 
Коровайко й досі вказаний на сайті Федерації тенісу України як тренер одного з гравців, який родом із Нової Каховки. Нагадаємо, серед вихованців "Таврії" та Коровайка є багато відомих українських тенісистів. Зокрема, це перша ракетка України Ангеліна Калініна.
Сергій Коровайко: спортсмен-тенісист, тренер, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонату України, республіканського союзу «Авангард», центральної ради «Труд», майстер спорту СРСР. Очолював тенісну секцію ДСЮШ "Таврія".
 
.