У Миколаївській міськраді з'явиться комісія, яка перевірятиме охочих отримати відстрочку через догляд за близькими. Очолить цю комісію перший заступник мера Олександра Сенкевича Віталій Луков.
Про це стало відомо під час засідання виконкому Миколаївської міськради, передає кореспондент «Новин-N».
 
Перед членами виконкому виступив директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко.
Він повідомив, що перше засідання комісії відбудеться вже наступного тижня, але є низка прогалин, які необхідно виправити за допомогою внесених до положень комісії змін.
 
 
- ТЦК почали здавати документи та з'ясувалося ряд прогалин, які ми усуваємо цими змінами. А саме: ми надаємо приклад клопотання, який нам має надати ТЦК, зразок заяви, яку має надати людина, яка здійснюватиме догляд, та список документів, який має надати ця людина. Хоча ці документи взагалі надаються співробітниками ТЦК, але практика показала, що вони їх не дають. Рішення технічне, прошу підтримати» , - сказав Василенко.
 
Запитань до доповідача у членів виконкому не виникло. Рішення про внесення змін було прийнято одноголосно: за проголосувало 13 осіб, проти - жодного.
У проекті рішення зазначається, що військовозобов'язаний має написати заяву на ім'я міського голови Олександра Сенкевича.
 
Окремим пунктом зазначається, що до складу комісії зможуть увійти депутати.
 
.
 
Сам розгляд комісія здійснюватиме лише після надходження матеріалів із ТЦК СП, де військовозобов'язаного перевірять на перебування на військовому обліку, а також його родинні зв'язки з особою, за якою він здійснюватиме догляд.
 
У ТЦК мають звернути увагу на те, чи є інші особи, які зареєстровані за місцем проживання людини, яка потребує догляду.  
Завдання Комісії - встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду) та складання відповідного Акту. Якщо зміст заяви та додані до неї матеріали РТЦК та СП відповідають вимогам Положення, Комісія вийде на адресу проживання людини, за якою потрібен догляд.
 
Відвідування здійснюється не менш як трьома членами Комісії, в ході якого з'ясовується факт здійснення військовозобов'язаних догляду протягом десяти робочих днів після надходження матеріалів із клопотанням від РТЦК та СП.
Публікуємо повний список документів, які військовозобов'язаний має надати комісії.
Наголошується також, що рішення комісії можна буде оскаржити у передбаченому законом порядку.