Сучасними інноваційними технологіями вже здивувати нікого не можна. Комп'ютерна клавіатура, що функціонує під проливним дощем, ручка, оснащена комп'ютерною функцією, відноситься до тієї ж категорії. Дивуватися не варто, якщо аквалангіст може взяти під час занурення із собою електронний гаджет.
.

Непромокальна ігрова мембранна клавіатура

Компанія з ФРН Roccat, що спеціалізується на розробці комп'ютерних аксесуарів, представила на суд потенційним користувачам свій новий винахід. Гаджетом є компактна ігрова мембранна клавіатура системи Magda Mini, повністю захищена від води. Маючи подібну розробку, мобільна версія казино Віп стане доступною гемблеру навіть під дощем. Розмір пристрою відповідає типу 60%, який зумовлюється відсутністю цифрових та багатьох функціональних клавіш. Останні в моделі об'єднані в групу з рештою. Основними характеристиками зразка є такі параметри:
●  рівень сертифікації IP 33 – захищеність від зовнішніх твердих предметів, пилових частинок, водяних струменів, що дозволяє мити пристрій водою прямо з-під крана;
●  напівпрозора верхня панель оснащена кількома ділянками кольорового підсвічування, що дозволяє провести синхронізацію з іншими аксесуарами комерційної організації;
●  безшумні мембранні кнопки підтримують швидку проміжну точку спрацьовування, що виставляється в меню апарату;
●  система антигостингу - примарного натискання, розрізняє одночасне натискання двох десятків клавіш;
●  програма Easy-Shift полегшує призначення додаткових опцій клавішам, що найчастіше натискаються для розширення функціональності.
Електричний кабель гаджета підключений ліворуч, що допоможе прихильникам нахиленої дошки не зачіпати завжди кабель, роблячи різкі або величезні обертання мишею-маніпулятором.
.
.

Цифрова ручка

Тайванський концерн NUWA Robotics представив на щорічній виставці в Лас-Вегасі свою нову розробку – ручку, що пише. Зрозуміло, гаджет дуже незвичайний. Встановивши спеціальне програмне забезпечення Pen, ручка оцифровує будь-який почерк з його прочитанням.
.
Розумний електронний аксесуар забезпечений трьома відеокамерами, кількома датчиками для миттєвого реагування на ступінь тиску руки та швидкості її руху. Технологія письма призначена передачі зображення на будь-якому типі паперового носія. Оцифрований текст зберігається у пам'яті прикладної програми, який можна легко відшукати користувачеві.
.
Один із керівників комерційної організації заявив, що лист від руки відображає глибокі індивідуальні особливості людини. Тому гаджет зчитує написання рядків чорнилом, обробка знаків відразу ж проводиться в системі. Менеджер також наголосив на наскрізному шифруванні рукописного введення для забезпечення безпеки тексту.
.
Смарт-ручка використовує звичайні кулькові стержні групи D1. Модуль доповнюється зарядним пристроєм. Поповнення електричної енергії відбувається менш як за третину години. Тривалість часу процесу листа досягає майже двох годин, завдяки ємнісної акумуляторної батареї. Пристрій буде випускатися в кількох варіантах кольору.
.