До суду скреровано обвинувальний акт стосовно 30-річного мешканця Миколаєва, який втягнув 24-річну дівчину у заняття проституцією, а також одержував доступ до дитячої порнографії та зберігав її без мети збуту (ч. 1 ст. 303, ч. 2 ст. 302, ч. 1 ст. 301-1 КК України).
Про це повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.
 
Слідством встановлено, що обвинувачений, користуючись уразливим станом потерпілої, у якої відсутні джерела фінансування та постійне робоче місце, шляхом переконання у вигідності надання оплатних сексуальних послуг, втягнув її у зайняття проституцією.
Через мережу Інтернет фігурант підшукував клієнтів чоловічої статті для надання сексуальних послуг за грошову винагороду. Частину грошей, отриманих від так званих «клієнтів», він залишав собі.
Крім цього, обвинувачений одержав доступ та завантажував дитячу порнографію на свій мобільний телефон, де зберігав її без мети збуту.
 
 
За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у виді позбавлення волі строком до шести років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.