Зараз всім нам доволі складно. Події, які відбуваються навколо, розхитують нашу психіку. А інформаційний простір долучається до цього ще сильніше.
Тому варто докладати зусиль, щоб тримати себе в психологічній форі. Прогулянки, безкоштовна гра на бездепозитні бонуси за реєстрацію в казино, спілкування з дорогими людьми - все це покращить ваш стан.
 

Безкоштовні способи покращити психічне здоров’я

Однією з проблем під час кризи є саме нехватка грошей. Тому ми зібрали лише дешеві чи безкоштовні способи покращити самопочуття. 
1. Прогулянка парком. Природа - це чудовий  абсолютно безкоштовний лікар для наших нервів. Головне - звертати на неї увагу. Виділіть час на прогулянки. І постарайтеся не забивати собі голову іншими думками, коли гуляєте. До речі, робота на городі справляє схожий ефект!
2. Спілкування з друзями та коханими. Якщо вам давно не вистачало на це часу - знайдіть його саме зараз. 
3. Ручна робота. Якщо ви спеціаліст інтелектуальних професій - корисно буде переключитися. Знайдіть собі хобі, яке займає не лише голову, а й руки. Вишивання, готування їжі, копання на присадибній ділянці - всі ці заняття потребують від нас зовсім іншої концентрації. І приносять конкретні результати, які так чудово потрогати чи з'їсти. 
4. Домашня тварина (можливо, навіть сусідська). Звичайно, завести домашню тварину - не дуже й безкоштовно. Проте папужка чи хомячок - досить бюджетні створіння. Або ж взагалі можна визватися допомагти сусідці вигулювати собаку. Спілкування з тваринами допомагає нам відчувати себе у цьому моменті, не думати сумнівні перспективи, майбутні проблемі й таке інше. Час, проведений з ними - це справжній відпочинок для психіки.
.

Якщо нічого не допомагає

Зверніть увагу: всі перечислені вище способи надають сил, якщо ви й так тримаєтесь. Якщо ж єдиним вашим бажанням є лягти і втупитися у точку, вам постійно хочеться плакати чи в голові з'являються тривожні думки - потрібні сильніші засоби. 
Сьогодні працює багато безкоштовних онлайн-психологів. Почніть зі звернення до спеціаліста, який вам допоможе. Не сприймайте це як признак слабкості: коли нам погано - ми маємо піти до лікаря. Це стосується і психіки. 
У більш важких випадках спеціаліст може призначити вам медикаментозне лікування. Його також не варто боятися. Бо альтернативою можуть бути роки у важкій депресії.