Якісні навушники є гарним доповненням до комп'ютера. У хвилини дозвілля вони дають можливість насолодитися улюбленою музикою, прослухати аудіокниги, дивитися фільми, просто працювати під мелодію. Зручність використання маленьких помічників найчастіше обумовлюється конструктивними особливостями.
/
.

Типи навушників

Головні телефони для персонального використання дозволяють не лише прослуховувати або переглядати музичні та відеопрограми. З їхньою допомогою також можна отримати матеріальне задоволення. Наприклад, на комп'ютер можна PM Casino скачать щоб значно підвищити свій добробут, виграючи на автоматах віртуального клубу.
.
Слухові аксесуари розрізняються за такими особливостями:
●  Вставні заводи часто називаються вкладишами. Останнє обумовлюється тим, що телефони ніби вкладаються у вухо. Недоліками такого типу аксесуарів є звук низької якості, деяка складність фіксування у вушній раковині.
●  Внутрішньоканальні чи вакуумні зовні нагадують попередню модель. Однак їхня позитивна якість – досконала звукова ізоляція, є відразу негативною. Повна герметизація найчастіше відрізає слухача від вуличних звуків, наприклад попереджувальних сигналів транспортних засобів.
●  Накладні кріпляться зверху на раковині, що дозволяє одночасно чути ту саму музику з шумами вулиці. Подібні пристрої мають потужний звуковий ефект.
●  Повнорозмірні виглядають у формі великих чашок, що мають м'які амбушюри, що повністю закривають вухо. Достатня звукоізоляція виражається високою якістю звуку, але користувачеві доведеться змиритися з тим, що пристрої мають значні розміри.
●  Монітор призначений для професійного прослуховування звуків. Масивність телефонів додає потужний випромінювач і довгий товстий шнур.
●  Ігрові виділяються футуристичним дизайном, яскравим забарвленням. Багатоканальна система дозволяє навіть визначити точку пострілів по геймеру.
.
Тому, виходячи з характеристик, необхідно перед відвідуванням салону гаджетів визначитися, з якою метою купуються навушники. Також велику популярність зараз набирає бездротова гарнітура, що дозволяє відмовитись від прив'язки дроту до телефону. Однак до гарного звучання їй далеко, а ціна буває, якщо не надхмарною, то досить високою.
.

Характеристики навушників

Обираючи телефони варто звернути увагу на такі характеристики:
1.Чутливість залежить від діаметра магнітного сердечника, що коливається в межах 20-130 dB. Для прослуховування музики на вулиці рекомендується не менше 100 dB. Однак слід пам'ятати, що тривале навантаження на вухо понад 80 дБ призводить до часткової або повної втрати слуху.
2. Опір пристроїв виражається системною одиницею - Ом. Низькоомні – не більше 32 Ом, характеризуються високою гучністю, акустичним потенціалом, але великою витратою ємності акумулятора. Високоомні – від 100 одиниць, мають протилежні технічні дані. Для мобільного пристрою підійдуть навушники від 16 до 40 Ом, комп'ютерних, телевізійних девайсів від 50 до 150 одиниць.
.
Частотний діапазон головних телефонів зазвичай варіюється в межах 20-20000 Герц. Не рекомендується вибирати слухові пристрої з наведеною характеристикою, що різко відрізняється. Наприклад, звуки з частотою понад 25 kHz чують дельфіни, але не люди. І насамкінець – вдалої покупки!
.

.