Президент Украины Владимир Зеленский анонсировал снижение тарифов на тепло на почти 50%. Об этом глава государства сообщил в видеообращении.
 
По его словам, Кабмин уже работает над тем, чтобы этой зимой были снижены платежки за отопление. При этом новые цифры в платежках, по словам президента, украинцы смогут увидеть в период  отопительного сезона 2020-2021.
.
"Также нашли интересное решение, которое позволит следующей зимой снизить тарифы на тепло почти наполовину. Это будет отдельная программа, мы готовим информацию, какие готовятся этапы, какие средства будут выделены", - заявил Зеленский.

ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:

Олег Ніцович Пане президенте, будь ласка, наступне відео запишіть сидячи. Дуже важко за віддишкою розбирати що саме ви говорите. І раз у вас все таки є час на монтаж відео можливо ви знайдете час на те щоб добавити трохі інфографіки до ваших відео. Ну це якщо ви дійсно це робите для інформування, а не для того щоб показати який ви спортсмен..
.
Александра Рязанова Навіть солов'ї замовкають, коли говорить володимир зеленський. Бо природою так заведено, що неможливо співати і блювать одночасно.
.
Валентин Александренко 1. Доступні ліки для знайомих цих же лікарів. 2. Спочатку щось конфіскуйте а потім кажіть , що закон є і він ще й праює. 3. Альпарін сам здався- а так би його шукали безкінечно. 4. Серед учасників Нормандської четвірки ніодного справжнього українського союзника.
 
 
Анна Крылова В мене питання:" Ви коли небудь працюєТЕ?" То прогулянка, то тренажери. Про нараду не згадую, було враження що забігли на хвилинку!
.
Serhii Kandyba Це лайно неможливо дивитись, ще й озвучка вашим голосом це жах. Як можна 14 хвилин говорити про перемоги, якщо команда лише всирається? Питання риторичне, дякую. Дуже дякую
 
Раиса Френкель Вірю вам Володимир Олександрович!І цілком підтримую!Байдуже на усіх цих,говорунів.Вони тільки і можуть що базікати і щонебудить тирити!Для них війна це схеми,рейтінгі,амбіціі,а на відчуття рідних та на життя наших героічних хлопців і девчат ім байдуже!Я з вами!Вірю і знаю,що нічого поганого для краіни ви не підтримаєте!Інше питання дуже хвилююсь,щоб ці зомбі і вурдалакі тут чого-небудь не влаштували,що буде заважати вам домовлятися.Сподіваюсь СБУ та МВД цього не дозволять!
 
Елена Левжинская Отказ от претензий Украины к российскому Газпрому в судах равно уничтожению Украины. И не говорите потом, что Вы не знали. Прямые поставки газа из России опасно тем, что Россия в самый тяжелый момент зимы может прекратить поставки из политических соображений. Вы готовы к такому развороту событий?
 

 
Pavlo Mosiienko Якщо вірити Омеляну, на роботу прєзік виїхав о 10, перекрито пів Києва, туди-сюди, кава чай обід... Спортзальчик. Далі створення відосіка.... Кароч ефективність цього президента, я так розумію, залежить від кількості дублів? І так як до 17:00 відос пішов в маси, вклався в робочий час. Браво...
 
Ірина Пугачова Це капец.... Він продовжує знімати відосіки. Скоро в уборній на унітазі. Шоу для дурнів продовжується. Комік, поверни Зоряні зброю. Дякую, що зачепив Марусю, а значить націю. Через тупість , ти навіть дурням зефілітікам відкриваєшь оченьки. ))) Браво комік! От погано , що завжди брешешь. Дуже брехливий. Як сусідка наша. Немає і не було ніколи митингів з гаслами ЗА війну. Українці боронять СВОЮ країну, СВОЮ землю. Ми вчились добре, книжки розумні читаємо, тому знаємо, що з росією , та взагалі з ворогом на своїй землі не припиняють війну, бо це капітуляція. Ворога треба гнати до кордону, там під сраку і додому. Ось тоді в країні буде мир , Вова
 
Vitaliy Sirenko Читая коментарии всё больше убеждаюсь в том что (не хотят люди жить лучше).
Привыкли лить грязь и унижать.
Хотите перемен, не мешайте. Или давайте все вместе сделаем эти перемены, вместе с Президентом.
Начните с себя...
А Вам уважаемый Президент желаю удачи.
Вместе мы сможем очистить эту страну от ненасытных ублюдков, которые грабили и грабят.
Всех Вам благ)
 

 
Татьяна Пономаренко Шановний Пане Президенте, Ви робите правильно! Цю війну треба вже закінчувати. Дуже набридло! Бо це як битися головою об стінку і сподіватися колись її проломити. А врешті решт рано чи піздно тільки розіб'єш свою голову, а стіну ніколи! Тому потрібе діалог за участтю глав інших держав, а не тільки Росія-Україна. Нехай Вам щастить. Я в вас вірю.
 
Нана Горбатовская Дуже швидко Вам вклали у голову, що Всі, хто Вас критикує, чи намагається запропонувати ідеї, які відрізняються від позиції Вашого найближчого оточення - це політики без майбутнього і з сумнівним минулим. Це не так. Навчиться (це дуже важливо) будь ласка відрізняти тих, про кого Ви кажете, від тих, хто щиро прагне Вам допомогти, знаходячись поза орбітою Вашої команди. Бо тільки зараз у Вас є можливість втілити у життя колективну глибинну мудрість українців, відновивши зв`язок поколінь. Згадайте, будь ласка, ось цю фразу з нечужого Вам кінематографа: «Президент может изменить за один день больше, чем за весь остаток своей жизни после отставки» (Государственный секретарь. Госпожа Президент. Серия 9. 4:50). І навчиться чути тихий голос мудрих людей, з-поза політики. Дякую. Щасти
 
Серёжа Чёрный Пане Президенте. Вы найкращий президент за всі часи незалежної України. Все, що виробити це правильно. Скільки людей скільки думок. Але нікого не слухайте, просто робіть те що Вам підсказує сердце і це буде правильно. Ви президент, Вы патріот своєї країни це факт. Я радий за свою країну що у неї такий президент. Хай Вам Бог допомагає. Міцного Вам здоров'я, терпіння. все буде добре. Слава Україні!