Глава держави наголосив на важливості збереження єдності нації та зазначив, що "наші великі перемоги попереду".
Президент Володимир Зеленський після гри внічию збірної України зі збірною Бельгії на Євро-2024 з футболу подякував збірній України, наголосивши, що "наші великі перемоги попереду". Про це глава держави написав у Telegram в середу, 26 червня.
 
"Сильна нація та, яка зберігає єдність і підтримує одне одного завжди. І в часи поразок, і в часи перемог. Сьогодні ми дякуємо збірній України з футболу. Попри невтішний результат, ви билися за нашу країну. Наші великі перемоги попереду! Перемоги України. А поки тримаймо удар, підіймаймося, щоб рухатися далі, щоб у майбутньому стати сильнішими!" - заявив Зеленський.
 
 
Нагадаємо, збірна України в третьому матчі Чемпіонату Європи-2024 з футболу зіграла внічию 0:0 зі збірною Бельгії. У паралельному матчі збірні Словаччини та Румунії також зіграли внічию 1:1.
Усі збірні набрали по чотири очки, але Україна посіла останнє місце в групі за додатковими показниками - найгіршою різницею забитих-пропущених м'ячів. Таким чином Україна вибула з Євро-2024.
Як відомо, у першому турі Україна поступилась Румунії - 0:3, і саме ця поразка стала для нашої збірної вирішальною. У другому турі Україна перемогла Словаччину - 2:1.