«Видишь суслика? - запитував герой російської кінокомедії «ДМБ». - И я не вижу. А он есть!». Новий член «единой россии» і начальник юридичного відділу окупаційної адміністрації Генічеського району Олександр пінаєв у своєму телеграм-каналі пише так само.
 
Спочатку колаборант закликав повірити у те, що на пустирі поряд зі школою № 3 у Генічеську будуватимуть житловий квартал. Але там хоч дошки завезли і інформаційний щит поставили. У полі ж навпроти Генічеського вищого профтехучилища № 17 нічого, крім молодої трави, нині немає. Але пінаєв «бачить»: «В микрорайоне Геническа по ул. Парижской коммуны начали огораживать вторую площадку под строительство 22-х пятиэтажных домов! На фото вдали виднеется забор». Бачите? «А він є».
 
 
А ще зрадник зізнається, що на місці віртуального «будівництва» генічани мають земельні ділянки з держактами. Таких заспокоює: «В дальнейшем собственники земельных участков могут обратиться с документами и получить денежную компенсацию». Цікаво, а чому це їм квартири у нових будинках не пропонують?
Борис ВИНОГРАДОВ