Британський чемпіон світу перестав думати про власну непереможність і почав думати про майбутнє.
Тайсон Ф'юрі нарешті перестав думати про свою непереможність і допустив поразку у бою за титул абсолютного чемпіона світу.
 
При цьому британський боксер запевнив, будь-який результат у поєдинку проти українця особливо не вплине на нього і бурхливих емоцій він не відчуватиме.
Окрім того володар титулу WBC в надважкій вазі не збирається завершувати професійну кар'єру, незважаючи на будь-який результат.
 
 
"Після завоювання беззаперечного титулу я не змінюся і залишуся тим самим хлопцем. У мене мільйон доларів у банку, чудова дружина, купа прекрасних дітей. У мене є собаки, дорогі автомобілі, прикраси, одяг. У мене є слава, статки, люди надихаються мною і багатьох я врятував від самогубства.
 
Я написав три книги, працював у WWE, заспівав з Роббі Вільямсом, написав пісню Sweet Caroline. Я зробив популярні документальні фільми для ITV та Netflix. Я є дворазовим непереможеним чемпіоном світу у надважкій вазі і протягом кар'єри завоював 23 титули.
Якщо я прийду туди, і мене приб'ють через дві хвилини, це буде типу: "Ну гаразд. Дуже вдячний і на добраніч. Хай благословить вас Бог. Побачимося в жовтні", - сказав Ф'юрі Sky Sports.