енерал Дмитро Марченко анонсував звільнення Херсона. На запитання журналіста видання РБК-Україна, які території будуть деокуповані до кінця року, він впевнено відмітив Херсон. 
“Херсон – 100%. Тобто визволення Херсона і закінчення активної фази ведення війни, а потім уже будуть відбуватися якісь більш локальні військові дії. Але до кінця року ми маємо закінчити основну фазу цієї війни”.
 
Марченко, який командував обороною Миколаєва на початку повномасштабного вторгнення РФ, а зараз повернувся на південний напрямок каже, що не може називати точних термінів і дат звільнення Херсона, але жителям обласного центру варто "трохи потерпіти", оскільки "це буде не так довго, як усі очікують".
Розповів генерал-майор і про плани ЗСУ щодо Криму. "Знищення Кримського мосту – необхідний захід. Ми Крим звільнятимемо військовим шляхом. Крим – це Україна, наша земля, там наші люди. Ніхто не давав Росії права прийти, забрати шмат землі і сказати, що «це моє». Ми відвойовуватимемо Крим, так само як ми відвойовуватимемо Херсон, Луганськ та Донецьк».