Херсонка Валентина Івановськи 25 років пропрацювала у банківський сфері,  потім займалася консалтингом. Та з настанням кризи в країні, коли банки зупинили кредитування, а інвестори почали масово відмовлятися інвестувати в Україну, зокрема у Херсонську область, що межує з анексованим Кримом, довелося згорнути діяльність. Жінка згадала про давно забуте хобі – в’язання.
 
«Зараз багато ресурсу, де можна подивитися і навчитися сучасним технологіям, сучасним трендам. І ось побачила в’язане взуття, і, звісно, воно мене зацікавило. Майстер-класи дивлюся і до двох ночі, і до ранку. Зазвичай дивлюся майстер-класи турецьких майстринь, в них це на потоці», – розповідає Валентина Івановськи.
 
 
Матеріали для взуття майстриня придбає через спеціалізовані інтернет-магазини. Каже, проблем з цим не має, підошву і нитки можна вибрати на будь-який смак і гаманець.
«Дизайн приходить сам по собі. Я не можу сказати звідкіля він в мене береться.  Але те, що я роблю, воно ексклюзивне і ви ніде на інтернет-ресурсах не знайдете щось подібне», – каже майстриня.
 
За взуттям звертаються, як жінки, так і чоловіки. Першими клієнтами херсонської майстрині стали рідні. Потім взуття почали замовляти і незнайомі люди, коли побачили у соціальних мережах. Адже в’язане взуття не лише красиве, а дуже комфортне та практичне. Сьогодні у взутті пані Івановськи крокують Європою, Ізраїлем та іншими країнами.