Новотроїцький районний (незважаючи на ліквідацію такого району, це слово у назві установи залишилося) суд продовжив тримання під вартою безробітному жителю Катеринівки, який жорстоко вбив свого батька.
 
Вбивство сталось 24 жовтня 2021 року, близько 10-ї ранку. Перебуваючи напідпитку (чоловіка, який перебивався сезонними заробітками, у такому стані бачили часто), катеринівець посварився з батьком. Криком та образами справа не закінчилася — підозрюваний наніс більше десятка ударів ногою рідній людині по ребрах. Отримавши множинні прямі переломи ребер, які кваліфікують як важкі тілесні ушкодження, бідолаха помер від травматичного шоку.
Упевнившись у тому, що батько мертвий, катеринівець підпалив труп та, відтягнувши тіло на город, присипав сміттям.
 
 
Оскільки досудове розслідування не завершено (зокрема, необхідно провести психіатричну експертизу), а строк тримання під вартою спливав, слідчий попросив суд продовжити підозрюваному запобіжний захід.
 
Катеринівець свою вину визнав, проголосивши навіть слова розкаяння, однак попросив суддю призначити йому м’якший захід — домашній арешт. Цю позицію підтримала і адвокатка підозрюваного. Вона попросила призначити чоловікові нічний домашній арешт, оскільки він… бажає працювати.
 
Однак суддя справедливо вирішив, що підозрюваний у тяжкому злочині може не лише психологічно і фізично впливати на свідків, з якими проживає у одному селі, а й навіть покинути межі Херсонщини, тому продовжив чоловікові тримання під вартою до 29 січня.
Наразі катеринівець перебуває у Херсонському слідчому ізоляторі. Після завершення досудового розслідування і остаточного вироку суду за умисне вбивство його можуть позбавити волі на строк до 15 років.
Андрій БЕЙНИК.
 
.