Україна сьогодні знову ховала своїх героїв. На Херсонщині прощалися з 30-річним Русланом Біленком. Він загинув 14 листопада неподалік Донецького аеропорту. 
 
У селі Солонці – жалоба. З квітами та вінками селяни прийшли провести в останню путь свого героя. Руслан Біленко був родом із Донеччини. Після втрати батька сім'я переїхала на Херсонщину. Селяни з теплотою згадують свого захисника.
 
 
Через жалобу за загиблим у місцевій школі скасували уроки. Учні також прийшли попрощатися із загиблим односельцем. Вчителька Любов Осіння вважає – герой повинен стати прикладом для усіх своїх юних земляків. 
 
Діти вишикувались у шеренгу, в руках - синьо-жовті прапорці, опущені долу. В останню путь героя проводжають вигуками: "Герої не вмирають!"
 
Руслана Біленка призвали до війська у серпні, а 14 листопада чоловік загинув під час обстрілу колони терористами неподалік донецького аеропорту. "Кіборги" потрапили у засідку під час виходу з аеропорту на ротацію. 
 
.
 
Поховали захисника, як героя – з військовими почестями. У Руслана Біленка залишилися дві сестри та мати. Поховали його на місцевій Алеї Героїв.