На військовослужбовців РФ Алєксандра Осіпова та Алєксандра Кайгородцева, які в ніч на 24 квітня 2024 року жорстоко вбили щонайменше п’ятьох жителів окупованої Херсонщини, серед яких гауляйтерка селища Абрикосівка Великокопанівської сільської громади Херсонського району Любов Тимчак, очікує довічне ув’язнення. Це максимальне покарання, що передбачається російським законодавством. Також окупанти назвали точну кількість осіб, які загинули внаслідок стрілянини, влаштованої Осіповим та Кайгородцевим – семеро людей.
Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські джерела.
 
“Підозрюваним у вбивстві сімох жителів села Абрикосівка Херсонської області висунули звинувачення за статтями, деякі з яких передбачають довічне ув’язнення. Слідчі Головного військового слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації висунули двом чоловікам звинувачення за 105 статтею Кримінального кодексу («Убивство»), 2 частина, пунктами «а», «ж», «і», «к», а також 167- й статті («Умисне знищення чи пошкодження майна»), частина 2”, – йдеться у повідомленні.
 
 
Також росіяни зазначають, що наприкінці квітня 2024 року підсудні приїхали до села Абрикосівка та захотіли оселитися в одному з будинків. Вільних будинків у селищі не було, про що повідомила призначена росіянами голова села Любов Тимчак.
 
Невдоволені відповіддю приїжджі спалили два будинки, використовуючи бензин і гранати. Потім чоловіки почали хаотично стріляти по людях, які перебували на вулиці. В результаті стрілянини було вбито голову села, господиню одного з будинків, трьох місцевих жителів і, ймовірно, двох російських силовиків.