Якщо російський диктатор Володимир Путін помре, ситуація на фронті може змінитися в гірший бік.
З ватажком росіян потрібно боротися, а не чекати на його смерть, сказав військовий експерт - полковник запасу Збройних сил України Олег Жданов. "Але, я вам скажу, що ситуація може змінитися ще в гірший бік. Тому що зазвичай перехідний момент між диктатурою і більш демократичним перетворенням країни, він може відрізнятися великим посиленням саме диктаторських законів, якщо відразу не відбудеться надлом", - заявив він.
 
На думку експерта, зараз може розігруватися варіант з двійником диктатора.
"...раптом Путін себе дуже добре почуває - одужав. Людина, схожа на Путіна, будемо так говорити. Я згадую, коли вони там приймали рішення про визнання "ЛНР" і "ДНР", Путін кашляв, він не міг говорити довго, постійно запивав водою, права рука у нього була малорухлива, він практично нею не рухав, виглядав досить мляво і дуже втомлено, а зараз подивіться який Путін став рожевощокий, рум'яний, бігає по трапу, живчик... Скрізь встигає, на кількох заходах присутній одночасно, правда, різні речі говорить, забуває, на якій руці у нього годинник...", - сказав Жданов.
Полковник запасу додав, що вже ніхто не знає, де справжній Путін. За відомостями ЗМІ, ватажок Росії не покидає бункер.
_____________________________________

Сі "кинув" Путіна: диктатор повертається до РФ без важливого йому контракту

Візит до Пекіна диктатора РФ Володимира Путіна виявилася не такою вдалою, як розповідає кремлівська пропаганда. Йому довелося повернутися додому без нового газового контракту, який надзвичайно потрібний РФ.
Про це повідомляє видання Finanz.
 
 
Путін мав великі надії щодо нинішнього візиту до Пекіна. Ключовою його метою було підписання контракту про постачання додаткових обсягів російського газу до КНР, а також будівництво нового трубопроводу "Сила Сибіру – 2". На це вказує на те, що до складу делегації диктатора увійшли високопоставлені енергетики РФ, зокрема, віце-прем'єр Олександр Новак, голова "Газпрому" Олексій Міллер, а також голова "Роснефти" Ігор Сєчін. Однак контракту досягти не вдалося.
 
За підсумками тривалих переговорів сторони обмінялися красивими, але порожніми заявами про "великі перспективи" в економічній та іншій співпраці Китаю та РФ. Жодних конкретних проектів погоджено не було.
 
Про те, що однією з головних тем розмови Сі та Путіна стане саме проект "Сила Сибіру-2", повідомив напередодні поїздки речник диктатора РФ Дмитро Пєсков. За підсумками зустрічі він повідомив ЗМІ, що жодних документів із цього приводу не підписано.
 
.
 
Москва вже понад 7 років просуває свій проект нового газопроводу до Китаю "Сила Сибіру - 2". Зараз збільшення постачання газу в Азію Москві особливо потрібне через втрату європейського ринку. Агресивна політика Кремля призвела до того, що обсяги експорту блакитного палива в РФ впали до мінімуму за весь час існування країни, видобуток скорочено на третину, що є рекордом. Нарощування поставок до КНР могло б покращити становище РФ, проте китайська влада не погоджується.
 
Нинішнього 2023 року Китай закупить у РФ 22 млрд кубометрів газу. Це лише восьма частина від тих обсягів, які раніше РФ гнала на Захід. Ні КНР, ні Азія загалом що неспроможні компенсувати Москві втрату європейського ринку збуту.