Скандальний ремонт дороги на перехресті вулиці Преображенської та Воронцовської проводить компанія, яка пов’язана з радником очільника Херсона та в.о. заступника Колихаєва Юрієм Стельмашенко, який є куратором транспортної сфери міста. 
 
Як повідомляє “Newtime Херсон”, мова йде про ТОВ “Арт-Мега-Строй”, яка отримала підряд за результатами проведеного тендеру. Вартість ремонту склала трохи більше 6,5 млн гривень. А сам тендер було, судячи з усього, розіграно.
 
 
Єдиним конкурентом “Арт-Мега-Строй” стала компанія ТОВ “Милабудцентр”, яка запропонувала вартість ремонту дешевше – 5,8 млн гривень. Але тендерний комітет Департаменту міського господарства, який оголосив тендер, вирішив, що пропозиція “Милабудцентр” не відповідає вимогам. Самі учасники тендеру пов’язані між собою. А переможна тендерна хода “зівпала” з призначенням на посаду радника міського голови Юрія Стельмашенко, який пов’язаний з компаніями.
 
Варто додати, що ТОВ “Арт-Мега-Строй” виграла тендерів Департаменту міського господарства Херсонської міськради на загальну суму більше 21 млн гривень. Нагадаємо, що робітники компанії укладали свіжий асфальт під час дощу в калюжі на перехресті Преображенської та Воронцовської.
Сам же Стельмашенко після оприлюднення скандального відео заявив, що ці роботи підрядника заактовані не будуть, а тому на них не буде витрачено бюджетні кошти.
.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НА САЙТЕ ТИПИЧНЫЙ ХЕРСОН: В Херсоне дорожники укладывали асфальт под дождем прямо в лужи. Видео