8-ий рік поспіль Bosch Car Service «Автопланета», офіційний партнер міжнародної компанії Bosch, став базою практики для студентів херсонських вишів і традиційно проводить масштабний соціальний проект для студентів вищих навчальних закладів – «Стипендія від BOSCH Service – перший крок до бізнес-кар’єри»..

За цей час в компанії пройшли практику понад 1200 студентів за різними спеціальностями профільних факультетів, більше 50 молодих спеціалістів були працевлаштовані консультантами сервісу, автомеханіками, консультантами з продажу запасних частин, автодіагностами та на інші сучасні спеціальності.

Плідна праця зі студентами почалася у листопаді, коли ТОП-менеджери та керівники Bosch Service провели лекції та розкрили тонкощі ведення сучасного бізнесу:
.
- Генеральний директор компанії «Автопланета», Дмитро Іванов, розповів про основні ресурси компанії і функції керівника.
.
- Про стратегію розвитку бізнесу в сучасному світі (масштабування, франшизи, окупність) докладав директор «Автопланети Плюс», Дмитро Харланов.
.
- Директор Bosch service «Центр Херсон» Дмитро Могирєв озвучив «Всесвітню систему організації маркетів».
.
- Крамаровська Лариса, директор з розвитку персоналу, розкрила філософію корпоративної етики.
.
Лекції пролетіли корисно та непомітно, кожен слухач почув відповідь на своє запитання.
.
.
У грудні-січні студенти приступили до написання бізнес-проектів. Тематичний вектор робіт – «Інновації майбутнього в автомобільному сервісі». Кожен охочий студент має можливість презентувати на розсуд журі свої ідеї у формі бізнес-проекту.
.
З 4 березня по 7 березня студенти пройшли оцінку журі, та переможцям присуджена іменна грошова стипендія та право на офіційне працевлаштування до Bosch Service «Автопланета».
.
.
«У далекому 2011 році компанія «Автопланета» вперше стала базою практики для студентів вишів. Соціальний проект «Стипендія від «Автопланети» - це перший крок до кар'єри. Як лідер авторинку відкриваємо перспективи для студентів вищих навчальних закладів у бізнесі, та допомагаємо їм адаптуватися у дорослому житті при працевлаштуванні .Запрошуємо приєднатися до проекту всіх студентів вишів цього року і тих, хто вже був у нас на практиці», - закликає Дмитро Іванов.
.
.
Прихильниками соціального проекту стають і сім'ї випускників, викладацький склад і професора вишів. Дуже приємно, що соціально-відповідальний проект знайшов відгук і в міжнародних компаніях, котрі у себе впроваджують таку форму роботи зі студентами.
.
На заході були присутні очільники холдингу, вишів та міста :
.
Роман Романов- член наглядової ради холдингу,
.
Урсуленко Олена Борисівна- Секретар Херсонської міської ради, депутат Херсонської міської ради,
.
Бардачов Юрій Миколайович – ректор Херсонського національного технічного університету, голова Ради ректорів ЗВО Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона,
 
Кирилов Юрій Євгенович- ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету, Омельчук Сергій Аркадійович - перший проректор, Доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри слов'янської філології Херсонького державного університету, Тюхтенко Наталія Анатоліївна- проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи, доктор економічних наук, професор, професор кафедри менеджменту і адміністрування Херсонького державного університету,
.
Яковенко Олександр Євгенович- директор Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету.
.
Кращими визнані проекти 4-х студентів, які отримали 1-і місця:
.
- Омельянова Анастасія - студентка Херсонського державного університету з роботою про діджіталізацію авто бізнесу,
 
 
- Роговик Надія - студентка Херсонського аграрно-економічного університету запропонувала бізнес-план нового автопідприємства майбутнього,
.
- Горпищенко Влада - студентка Політехнічного коледжу перемогла з роботою на тему: "Унікальні торгові пропозиції майбутнього",
.
.
Чижевський Миколай - студент Херсонського технічного університету переніс всі продажі у віртуальний світ.
.
Одна з робіт вже практично впроваджена в холдингу, протиугінний пристрій, що розробив Санько Станіслав, студент технічного університету.
.
Всі учасники отримали подарунки від Robert Bosch і право на оплачуване стажування у ТОП –менеджерів Bosch Service «Автопланета» протягом літніх місяців та прийняти участь у найближчих івентах . Призери отримали іменні стипендії в грошовому еквіваленті.
.
.
Ці студенти майбутнє компанії, яка дала їм оцінку як майбутнім працівникам.
.
Вітаємо переможців і чекаємо на їх перших робочих місцях!
.
Також вітаємо батьків та викладачів за якісну підготовку та належне виховання молоді.
.
__.__
 
Група компаній Bosch Car Service - частина міжнародної мережі BOSCH, провідного світового постачальника технологій, товарiв і послуг, активно розвивається і представлена в нашій країні вже 100 центрами. «Автопланета», як партнер світової компанії, успішно розвиває мережу Bosch Service в містах України.

.