Тарифи на проїзд в автобусах на території Новокаховської громади поки підвищувати не будуть. Про це повідомив міський голова Володимир Коваленко.
 
— Ми ще вирішуємо, як краще вирішити це питання. Поки зупинилися на тому, що краще надавати допомогу напряму комунальному підприємству “Автоцентр”. Адже в разі підвищення тарифів доведеться більше коштів виділяти з місцевого бюджету для компенсацій перевезень пасажирів-пільговиків через управління праці соціального захисту населення. Однак краще, щоб гроші йшли напряму комунальному підприємству, — пояснив він.
 
 
Натомість оплачувати значні витрати перевізників жителям Новокаховської громади доводиться вже зараз — за рахунок коштів місцевого бюджету. За словами Володимира Коваленка, тільки в цьому році на компенсації КП “Автоцентр” виділили біля 3 млн грн. Зокрема, 18 листопада міськрада прийняла рішення про надання підприємству 800 тис. грн. 
 
Як додала начальниця відділу галузей економіки міськради Тетяна Мандебура, зараз економічно обґрунтованою вартістю квитка на проїзд по місту становить 13 гривень. Оскільки пасажири сплачують лише 5 грн, біля 8 грн з кожного квитка компенсують за рахунок платників податків.
 
Нагадаємо, що востаннє тарифи на проїзд в автобусах міських і приміських маршрутів у Новій Каховці збільшили наприкінці 2018 року. Відтоді вартість проїзду по місту тут залишається на рівні 5 гривень. 
Олег БАТУРІН.
 
.