Це фото пропагандист окупаційного телеграм-каналу «Новости Херсонщини» зробив у самому центрі Генічеська - неподалік головпоштамту на проспекті Миру. «Буквально сотня метрів відділяє адміністрацію регіону, міністерство праці, соцзахисту, низку інших відомств від місця, яке інакше, як «нічліжка для бездомних», назвати важко, - написано на каналі. - Старі матраци і меблі, звалище сміття та інших відходів життєдіяльності людини. І посеред всього цього бездомні і тварини, які складають їм компанію».
 
«Нічліжкою» став магазин, який його господар вирішив будувати перед самою окупацією - і не встиг. «На фоні того, як з бюджету Росії вливаються сотні мільйонів рублів у благоустрій Генічеська, місцева влада, судячи з усього, не в змозі навіть підтримувати порядок», - пишуть пропагандисти. І лише у кінці свого спічу звертаються за адресою: «Васильович, непорядок. Займись». За адресою, бо лише сальдо і знає, скільки насправді мільйонів «вливаються» йому у кишеню.
 
 
А з бомжами можна і потерпіти. Добудує «губернатор» своє місто на Арабатській Стрілці - і забере їх туди. Хтозна, може ще на керівні посади в «адміністрацію» чи «уряд» поставить при такому дефіциті кадрів. А якщо серйозно, то бомжі у самісінькому центрі «столиці» окупантів є найкращою демонстрацією справжнього «русского міра» - безглуздого і мерзенного!
Борис ВИНОГРАДОВ