У тимчасово окупованому Генічеську на базі місцевої санаторної школи-інтернату відкрили так званий профільний клас Росгвардії.
Про це повідомляють окупаційні медіа.
Стверджується, що військові Росгвардії проводитимуть для учнів заняття з загальновійськових дисциплін, стройової та вогневої підготовки, надання першої допомоги та знайомитимуть дітей з “основами військової служби”.
За словами російського військового, клас уже сформований, а для підлітків планують організовувати “виховну, патріотичну та освітню роботу”.
Нагадаємо, що за даними Лабораторії гуманітарних досліджень, Росія організувала масштабну мережу з понад 210 закладів, де викрадених українських дітей примусово залучають до військової підготовки, ідеологічного перевиховання та виготовлення безпілотників.
Крім цього, раніше військовослужбовці РФ та співробітники Росгвардії були помічені на святкових лінійках у школах тимчасово окупованих територій Херсонської та Запорізької областей.