«Можу сказати, що останнім часом місто дуже змінилося, - розповів на відео окупаційної адміністрації Генічеська невідомий молодик. - У нас можна піти в «АБЦ», взяти якихось смачних снеків, води солодкої, пройти прогулятись в парк або на пляж».
 
Відео має назву «Куди сходити у Генічеську?», і пропагандисти переконують, що всі ці місця з’явились з приходом росіян. Але навіть актор на відео стоїть на фоні українського пам’ятника з українською табличкою.«Пропонуємо звернути увагу на зміни, які відбуваються у Генічеську, - пише окупаційний телеграм-канал «Новости Херсонщини». - Ми розуміємо, що до хорошого люди звикають швидко, і генічани після першого сплеску емоцій з приводу змін у місті вже мабуть і не реагують так яскраво на те, що відбувається, але всі іншим треба тримати у свідомості - так буде всюди після закінчення війни».
 
 
На що генічани мають «яскраво реагувати»? Лише на «многофункциональний центр» і сцену для пропагандистських концертів, які окупанти побудували просто посеред зеленої зони у парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.
Все інше, що вони демонструють на фото, було до їхнього приходу - квіти на проспекті Миру, скульптури кіноперсонажів на Алеї казок і сама алея також.
Борис ВИНОГРАДОВ