У Центральному суді призначили до розгляду справу за звинуваченням мешканця Миколаєва у відхиленні від призову на військову службу.
Про це повідомляє пресслужба Центрального районного суду Миколаєва.
Під головуванням судді Сергія Медюка відбулось підготовче судове засідання у кримінальному провадженні за обвинуваченням 28-річного чоловіка у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 336 КК України (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації в особливий період).
 
У суді вирішувалося питання призначення справи до розгляду. Прокурор вважав за можливе призначення провадження до розгляду, оскільки обвинувальний акт складено відповідно до вимог КПК, а підстави для його закриття відсутні.
Обвинувачений заявив клопотання про призначення йому захисника з центру надання безоплатної вторинної правової допомоги.
 
 
За результатами розгляду суд ухвалив призначити кримінальне провадження до судового розгляду, а також доручити Регіональному центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги призначити адвоката для здійснення захисту обвинуваченого.