Вранці 15 березня стало відомо, що на 66-му році у дорожньо-транспортній пригоді біля Кропивницького трагічно обірвалося життя одного з ентузіастів автомобільного спорту України Володимира Геннадійовича Кисельова.
Про це повідомила Автомобільна федерація України.
 
«Майже з самого початку незалежності України Володимир Геннадійович був одним з постійних організаторів великої кількості найрізноманітніших подій, що проводила група ентузіастів автомобільного спорту з Херсонського автомобільного клубу. Багато пілотів та учасників змагань познайомились з ним безпосередньо на спортивних трасах саме під час перегонів. До останнього моменту херсонець обіймав посаду Голови Ревізійної Комісії FAU, був членом Комітету офіційних осіб FAU, мав кваліфікацію офіційної особи Національної категорії...», — пишуть в Автомобільній федерації.
Автомобільний клуб «Херсон» також сумує разом із багатьма херсонськими автолюбителями через смерть одного з натхненників:
 
 
«Нестерпно писати про Володимира Геннадійовича в минулому часі і неможливо повірити, що це сталося насправді. Нам залишаються лише світлі спогади про людину, яка залишила після себе добрі справи, і ці спогади завжди будуть сильніші за смерть».
Разом з Володимиром загинула і його дружина Людмила.