На зданиях в Херсоне до сих пор можно увидеть указатели улиц с "коммунистическими" названиями, хотя формально они уже переименованы в 2016 году.
 
Об этом написал в Facebook журналист Александр Рудоманов, раскритиковав местную власть за бездеятельность. В центре города можно увидеть улицы Чекистов, Маркса, Ленина, Горького и другие.
 
 
"Что нужно для того, чтобы Херсон стал украинским? Чтобы не советские деятели, которые уничтожали украинцев, популяризировались на улицах, а украинские герои? Для этого достаточно вашего указания, которое делается ну максимум за день. Указания для балансодержателей демонтировать старые указатели", – написал журналист.
 
Так, он записал целый ряд указателей, которые нужно заменить: Чекистов, Дзержинского, Кирова, Фрунзе, Октябрьской революции, Артема, Маркса, Горького, Коммунаров, Комсомольская, Ленина, Красностуденческая.
.
ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:.
.
Олександр Рудоманов
На початку лютого надіслав звернення щодо наступних покажчиків:
Декабристів 19,17, 25, 27, 26, 29, 24, 33;
К.Маркса 28/30, 31, 29, 40;
Комсомольська 13,2,4,4А, 4Б;
9 січня 20;
Фрунзе 2, 3 ;
Ворошилова 25
Радянська 30, 17
Жовтневої революції 45
Без результатно
 
Евгения Вирлич
Свого часу від заміни табличок відмовились - тіпа "дорага для бюджета, хай мєняют каму нада". Був час, коли управління естетики рекомендувало замінити комерційним закладам, які там розташовані. Хто при тямі, просто змінювали самі. Потім всі просто забили.
 
 
Александр Одегов
Теж у неділю був вражений що навіть нові таблички дублюють старі назви поруч з новими, а на деяких стара назва взагалі йде першою.
 
Дмитрий Киселёв
Насправді в Херсоні проблема назв іще складніше за звичайну комунізаційно-декомунізаційну.
Зокрема, справа у тому, що "декомунізовані" назви центральних вулиць - здебільшого про російських діячів епохи Катерини 2-ї. А та Катерина 2-а, поміж іншим, зруйнувала Січ; а Суворов іще 200 з гаком років тому провів депортацію кримських народів на "материк"... І в реаліях нинішньої війни за незалежність України ніяких вулиць Суворова, Потьомкина тощо бути не має. Але вони - є, і не з недбалості "управдомів", а цілком офіційно.
Проте, оці вороги України при тому ж були причетні до заснування Херсона як міста, як порта, як промислового центра Таврії... А Степан Бандера, Данило Галицький тощо - не були. То як прибрати Суворова з херсонської мапи й місцевості - то хто стане замість того Суворова, щоби цей "Хто" був і про Херсон, і про Україну?