Вихід на роботу для тих, хто на певний час випав із професійної діяльності, виявляється дуже складним завданням. Проте, можливості існують. Необхідно правильно мислити та обрати тактику, що підвищить шанси на успішне працевлаштування.
.

Яку перерву варто вважати тривалою

В наш час, коли зміни в бізнесі відбуваються швидко, роботодавці вважають перерву в роботі навіть в пів року досить тривалою. Адже в цей період виникає ризик появи застарілих знань та потреби у перенавчанні.
Щоб роботодавець погодився взяти на роботу людину, їй необхідно пояснити причину тривалої перерви. Добре, щоб була вагома причина:

Лікування;

декрет;

сімейні обставини.

Важливо чітко відображати причини у резюме та мотиваційних листах. Роботодавців не влаштовує причина «не хотів» чи мав дохід у Casino Top.
.
Варто зазначити у резюме якщо під час перерви людина займалася:

Короткостроковими проєктами; 

волонтерством;

навчалася тощо.

Використовуйте будь-яку можливість, щоб продемонструвати свою мотивацію та постійний розвиток.
.

Починайте не з чистого аркуша

Після тривалої перерви люди можуть відчувати себе невпевнено. Проте не варто недооцінювати свій минулий досвід. Важливо знайти баланс та використовувати наявні вміння та навички.
.
.
Прийняття рішення роботодавцем щодо того, чи запрошувати кандидата на роботу, залежить від рівня популярності посади. Якщо вакансія отримує велику кількість заявок, ймовірно, роботодавець обиратиме молодих і енергійних кандидатів з достатнім досвідом роботи. У випадку обмеженого вибору кандидатів, розглядають всіх, хто має хоча б частковий досвід. 
Успіх у домовленості з роботодавцем щодо умов співпраці багато в чому залежить від самооцінки кандидата. Якщо він впевнений у власній цінності, то зможе переконати роботодавця. З низькою самооцінкою складніше досягти вигідних умов.
При пошуку місця роботи важливо враховувати терміновість. Якщо у вас є час для пошуку, приділіть більше часу на пошук найкращої пропозиції. У випадку обмеженої кількості часу варто йти на компроміси, щоб повернутися на ринок праці якомога швидше.
Важливо розрізняти цінність і вартість: навіть якщо два кандидати мають однаковий досвід, буде більш успішним той, хто регулярно вивчає новинки професійної галузі. Важливо мати реалістичне уявлення про цінність на ринку праці.