Компенсації за знищені врожаї пообіцяло надати жителям Костирки, що на Бериславщині, керівництво місцевого підприємства “ЮТС-Агропродукт”. Як повідомив голова Новорайської громади Олександр Шокуров, протягом цього тижня конфлікт повинні остаточно врегулювати.
 
— Після того як 25-26 серпня підприємство провело хімічну обробку своїх посівів соняшника у жителів Костирки загинули врожаї: у когось сад, у когось помідори, у когось виноград. Проблема виникла дуже серйозна. Як з’ясувалось, авіаційна компанія, яку найняли для проведення робіт, допустила порушення і не дотримала необхідну відстань від населеного пункту під час обробки. Керівництво “ЮТС-Агропродукт” з розумінням поставилось до цієї ситуації і досягло компромісу з місцевими жителями. Їм мають надати компенсації і таким чином усе врегулювати, — прокоментував він.
 
 
Факт загибелі рослинності багаторічних та однорічних насаджень підтвердила місцева комісія з надзвичайних ситуацій. Як з’ясувалось, хімічну обробку проводили десикантом для пришвидшення дозрівання посівів соняшника. 
Олександр ПІТОЄВ.