Так званий “губернатор” окупованої частини Херсонської області став одним з п’яти найгірших російських управлінців, які займають аналогічну посаду. В лютому Сальдо посів 85-те з можливих 89 місць у відповідному рейтингу. Рівень репутації колаборанта нібито становить 57%.
Про це повідомляють кореспонденти “IPC-Південь” з посиланням на російські медіа.
 
“Щодо самого низу таблиці рейтингу, Володимир Сальдо, губернатор Херсонської області, посів 85-те місце з рівнем репутації 57%.  В антитоп-5 також потрапили Олег Кожем’яко (Приморський край) із 53%, Олександр Хінштейн (Курська область) із 54%, Сергій Аксьонов (Крим) із 55% та Євген Куйвашев (Свердловська область) із 56%”, – повідомляють росіяни.
 
 
Заявляється, що для Сальдо є також і позитивні новини, адже у порівнянні з січнем, він піднявся на один щабель рейтингу з 86 на 85 місце.
 
Раніше повідомлялось, що справу покійного херсонського колаборанта Кирила Стремоусова продовжує його пасинок Ярослав. Російські пропагандисти нещодавно почали активно рекламувати “молодого та амбітного” блогера з лівобережжя Херсонщини, який називає себе старшим сином ліквідованого у 2022 році колаборанта Кирила Стремоусова. Сам хлопець заявив, що планує продовжувати справу батька та мріє, як і той, стати відомим фріком. Ярослав Стремоусов вже має кілька власних проєктів, а нещодавно отримав посвідчення члена Союзу журналістів РФ. Херсонцям, що почали нарешті забувати про одного Стремоусова, підсовують іншого, який, попри свій юний вік, вже є “експертом” в міжнародній політиці й навіть робить прогнози щодо майбутнього України.