Дитячі книжки від депутата законодавчого зібрання російського Санкт-Петербургу Павла Іткіна доставили в школу №3 міста Генічеська, розташованого на окупованій частині Херсонської області.
Про це повідомляють підконтрольні окупантам пропагандистські медіа.
 
У чому суть
Книжки і канцелярське приладдя привезли помічники депутата законодавчого зібрання російського Санкт-Петербургу Павла Іткіна, який представляє партію ЛДПР і є одним з її найактивніших спікерів.
В інтерв’ю та коментарях Іткін схвально виказувався стосовно російської військової агресії проти України, називав її «захистом руських громадян», говорив про «перебування України під зовнішнім управлінням колективного Заходу», хвалив Володимира Путіна.
 
 
Судячи з того, що показали у своєму сюжеті пропагандисти, від російського ЛДПРівця передали книжки з дитячими віршами та казками сучасних авторів. Художній рівень цих творів викликає певні сумніви.
 
А що було раніше
Школа №3 міста Генічеська – один із «зразково-показових» колаборантських навчальних закладів. В грудні 2022 року на стіні цієї школи намалювали мурал із зображенням Героя Радянського Союзу Василя Курасова, який жив в Генічеську. На муралі, крім портрету Курасова, зображені прапор РФ і так звана «георгіївська стрічка».