Напередодні різдвяних свят, 4 січня, офіційний дилер Hyundai, Kia і Bosch Service «Автопланета» ощасливив діток своїх клієнтів феєрією свята — провів Новорічний карнавал. Цій традиції вже 7 рік.
 
«Наші клієнти — це наша родина! Ми прихильники сімейних традицій і щорічно організовуємо для малюків наших клієнтів дитячий новорічний карнавал. Маленькі гості і їх батьки з нетерпінням чекають цього свята, а ми радіємо, коли бачимо щасливі посмішки малюків», - коментує директор автоцентрів Hyundai та Kia, Дмитро Харланов. 
Втішний сніговик Олаф разом з Ельзою принесли свято своїм маленьким друзям. Вони танцювали, веселилися, грали в прилипашки брали участь в рухливих конкурсах і отримували призи від Діда Мороза.
На карнавалі всім охочим у буквальному сенсі слова "намалювали усмішки" - кожна дитина була з кумедним аквагримом на обличчі.
Для зовсім крихіток підготовили  окрему «зелену» зону, на якій за ними доглядали Міні-Маус і Мікі-Маус — символи 2020 року.

Наприкінці свята Ельза, за допомогою своїх чар, порадувала маленьких гостей і їх батьків лапатим та пухнастим снігом, якого намело величезні кучугури.  

Додому ж гості заходу йшли задоволені й щасливі: дітки завзято посміхалися і стискали в руках подарунки від справжнісінького Діда Мороза, які їм вручили на карнавалі. 
«Хочу подякувати холдингу «Автопланета» за створення казкового настрою для моєї дитини. Він щиро радіє, відвідуючи новорічний карнавал. Милуєшся сином, і відчуваєш себе щасливою людиною», - каже Наталя, мама Саші.
Холдинг вже багато років проводить різноманітні свята для своїх клієнтів: і сімейний weekend в лісі на свіжому повітрі, і екстремальні виїзні off-road тест-драйви, і презентації нових автомобілів на природі. Клієнти холдингу «Автопланета» - це не тільки допомога в покупці автомобіля і якісне сервісне обслуговування, це частина великої й дружної родини «Автопланета».
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
* Довідка. 
Автомобільний комплекс «Автопланета» приділяє пильну увагу розвитку найбільш успішних своїх брендів, пропонуючи покупцям кращі умови, і об'єднує в собі:
- Автосалон HYUNDAI, KIA, JAC, GREAT WALL, HAVAL, RAVON;
- Автосалон автомобілів з пробігом Good Auto;
- Станція технічного обслуговування BOSCH Service;
- Магазин автозапчастин BOSCH на всі марки автомобілів;
-Центр кузовного ремонту - ремонт і фарбування всіх марок автомобілів за доступними цінами;
- Шинний центр «Автопланета» - продаж та обмін нової гуми на б / у.
Чекаємо Вас за адресою:
Автомобільний комплекс «Автопланета»
м Херсон, вул. Залізнична, 2-а
Тел .: (050) 494 55 50
м Херсон, Бериславське шосе, 11
Тел .: (050) 388 10 08