У Каховці на окупованій лівобережній частині Херсонщини російські загарбники викрали 41-річного мешканця міста Андрія Тозарєва. Чоловіка «підозрюють» в участі у «Правому секторі» в 2014 році і участі в мітингах.
Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на власні джерела в окупації і окупаційні пабліки.
 
Окупанти викрали в Каховці 41-річного місцевого мешканця Андрія Тозарєва. Окупаційний слідчий комітет Херсонщини вже висунув йому обвинувачення в участі в не забороненій на території України організації «Правий сектор» у 2014 році і участі в акціях протестів.
Андрію Тозарєву висунуте обвинувачення за ч.2 ст.282.2 КК РФ – участь у діяльності екстремістської організації.
 
 
За інформацією окупаційних пабліків, Тозарєв з червня по грудень 2014 року нібито брав участь у підготовці до бойових дій проти інтересів Росії, виїжджав на мітинги в міста Херсонської області і нібито блокував проїзд транспорту для підвезення товарів до Криму.
 
За інформацією ЦЖР, Андрія Тозарєва раніше вже двічі окупанти незаконно позбавляли волі – у 2022 і 2023 роках, але тоді його відпускали на свободу.
​Як повідомляв ЦЖР, російські окупанти 26 липня 2023 року вдруге незаконно позбавили волі 42-річного мешканця Каховки Павла Зозулюка, тренера з пейнтболу. Його погрожують посадити за ґрати довічно.
 
26 грудня 2023 року біля 18 годин вечора в місті Каховка російські військові вдерлися до будинку місцевого мешканця, 40-річного Олексія Міхаєску. Окупанти побили чоловіка, влаштували в помешканні «обшук», відібрали мобільні телефони і ноутбук, а потім без пояснення причин скрутили і вивезли в невідомому напрямку. Досі про долю чоловіка нічого не відомо.​
 
.